Nepieciešama konsultācija?
(+371) 26 696 262

Par uzņēmumu

 
Internet-veikals traktors24 nodarbojas ar Belarus markas traktoru rezerves daļu tirdzniecību un piegādi visā Eiropas teritorijā. Šo veikalu izveidoja „M.T.Z. – Serviss” , lai veiktu mūsdienīgāku, daudz ātrāku un ērtāku klientu apkalpošanu.
 
Jau 18 gadus kompānijai „M.T.Z. – serviss” ir stabila vieta lauksaimniecības tehnikas un agregātu tirdzniecībā Latvijā, mūsu galvenais uzdevums – mūsdienīgas lauksaimniecības tehnikas virzīšana tirgū, savlaicīga tās apkalpošana un nodrošināšana ar visu rezerves daļu asortimentu. Kompānijai ir četri mazum un vairumtirdzniecības veikali (Rīgā, Preiļos, Gulbenē, Gulbenes novada Stradu pagastā – Šķieneros), trīs aprīkoti servisa centri (Rīgā, Preiļos, Gulbenes novada Stradu pagastā – Šķieneros), mobilās servisa apkalpošanas un tehniskās palīdzības automašīnas, muitas noliktava, sakartota loģistikas sistēma.
 
Jaunu, mūsdienīgu risinājumu apgūšana klientu apkalpošanas sfērā ir tas, ko diktē šodienas tirgus, un tieši tāpēc mēs izveidojām traktortehnikas rezerves daļu internet-veikalu.
 
„M.T.Z.-Serviss” ir vienīgais oficiālais Minskas traktoru rūpnīcas pārstāvis Latvijā, kas ir ieguvis tiesības pārdot un apkalpot traktorus Belarus, kā arī ir citu lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu ražotāju pārstāvis Latvijā. Visas rezerves daļas un nepieciešamās detaļas mūsu veikals traktors24 saņem tieši no ražotāja, tas nodrošina mūsu noliktavas ar plašu preču sortimentu, kā arī ļauj samazināt cenu un piegādes laiku līdz minimumam.
 
Uzņēmumā strādā augstas kvalifikācijas speciālisti, kuriem ir liela darba pieredze tehnikas apkalpošanā, ja būs nepieciešams viņi palīdzēs piemeklēt Jums vajadzīgo detaļu un sniegs kvalificētu tehnisko konsultāciju.