Nepieciešama konsultācija?
(+371) 26 696 262

Noformēšana

Iegādāties preci traktors24.lv vienkārši un ērti!

1.solis. Preces izvēle
Izvēlieties vēlamo preci vai preču komplektu. Lai pasūtītu preci, to vajag ievietot grozā. Šim nolūkam ir paredzēta ikona ar groza attēlu blakus precei. Šo darbību var veikta arī izmantojot pogu „ielikt grozā”, kas atrodama pie informācijas par preci.

2.solis. Groza izmantošana
Labajā pusē ir ikona, kas attēlota, kā grozs. Uzspiežot uz tās, Jūs nokļūstat sadaļā, kas dod iespēju koriģēt groza saturu. Preci var izņemt no groza, izmainīt skaitu, ieliekot vai izņemot ķeksīti pa kreisi no preces attēla. Jūsu ērtībām ir izveidots kalkulators.

3.solis. Pasūtījuma noformēšana
Pēc „Iepirkuma groza” koriģēšanas Jums ir nepieciešams noformēt pasūtījumu, lai veiktu tā izpildi. Tieši zem groza ir taustiņš „Pasūtīt izvēlēto”.  Uzspiežot uz to, Jūs nokļūsiet  preces pasūtīšanas lapā. Ja Jūs esiet jau reģistrējies , tad uzreiz ieraudzīsiet pasūtījuma noformēšanas lapu. Pretējā gadījumā, Jums būs iespēja ieiet zem Jūsu uzskaites ierakstiem, izveidot jaunu vai noformēt pasūtījumu bez personīgā kabineta izveides. Pēdējā variantā vajadzēs ievadīt Jūsu kontaktinformāciju pirms pasūtījuma noformēšanas.
Aizpildiet nepieciešamās ailītes anketā un nospiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”. Jūs nokļūsiet lapā, kur uzrādīsies visa Jūsu norādītā informācija, kā arī informācija par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes veidu. Pārbaudiet informāciju un nospiediet „Apstiprināt pasūtījumu”.

4.solis. Apmaksa
Uz doto brīdi mēs piedāvājam apmaksas iespēju ar priekšapmaksas rēķinu: jūs saņemsiet no mums rēķinu ar informāciju par apmaksu savā e-pastā.
Noformējot  pasūtījumu, Jūs saņemsiet e-pastā vēstuli ar informāciju par veikto pasūtījumu. Pēc pasūtījum apstiprinājuma, mūsu operators sazināsies ar Jums, lai precizētu piegādes adresi un laiku. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels pasūtījumu skaits, gaidiet apstiprinājumu vienas darba dienas laikā no pasūtījuma nosūtīšanas.
Vēlam Jums jauku iepirkšanos!

Mūsu lapā pasūtījumu var veikt visu diennakti. Ja Jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi par lapas darbību, vai arī pasūtījumu noformēšana radīja grūtības, Jūs variet nosūtīt mums ziņu uz e-pastu:  info@traktors24.lv