Privātuma politika

1.       Kādu informāciju mēs uzkrājam?

Mēs uzkrājam informāciju par Jums, kad Jūs veicat pasūtījumu.

Pasūtot preces no mūsu interneta veikala, Jums attiecīgajās vietās var tikt pieprasīts ievadīt sekojošo informāciju:

·         vārdu,

·         uzvārdu,

·         e-pasta adresi,

·         piegādes adresi,

·         telefona numuru,

·         maksājuma kartes detaļas.

Ar mūsu lapas saturu Jūs tāpat varat iepazīties anonīmi.

2.       Kādiem nolūkiem mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju?

Jebkura no Jums iegūtā informācija var tikt izmantota sekojošajos veidos:

·         Lai personalizētu Jūsu apmeklējumu mūsu lapā (Jūsu sniegtā informācija mums palīdz labāk atbildēt uz Jūsu individuālajām vajadzībām);

·         Lai uzlabotu mūsu mājas lapu (Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu veikala piedāvājumu, balstoties uz atsauksmēm un informāciju, kuru mums sniedzat Jūs);

·         Lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti (Jūsu informācija ļauj mums efektīvāk atbildēt uz klientu pakalpojumu pieprasījumu un atbalsta vajadzībām)

·         Lai apstrādātu darījumus

Jūsu informācija, neskatoties uz to, vai tā ir publiski vai privāti pieejama, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta un nodota citai kompānijai vai trešajai personai nekādu iemeslu dēļ, bez Jūsu atļaujas, izņemot gadījumus, kur šāda informācijas apstrāde ir nepieciešama, lai piegādātu nopirkto produktu vai sniegtu pieprasīto pakalpojumu.

·         Lai nosūtītu periodiskus e-pasta ziņojumus

Jūsu pasūtījuma laikā norādītā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai nosūtītu Jums informāciju un jaunākās ziņas sakarā ar Jūsu pasūtījumu, kā arī uzņēmuma ziņas, jaunumus saistībā ar iegādātajiem produktiem un pakalpojumiem u.c.

Piezīme: Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no mūsu e-pastu saņemšanas. 

3.       Kā tiek aizsargāta manis sniegtā informācija?

Mēs īstenojam vairākus drošības pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personīgās informācijas drošību pasūtījuma veikšanas brīdī.

Mēs piedāvājam izmantot drošus serverus. Visa sniegtā jūtīgā/maksājuma informācija tiks pārsūtīt, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģija un tad tiek šifrēta mūsu maksājuma apstrādes pakalpojuma sniedzēja datu bāzē tā, ka tai var piekļūt tikai personas, kurām ir īpašas pieejas tiesības šādām sistēmām un šādās datubāzēs vienmēr tiek uzturēta informācijas konfidencialitāte.